Úvod > > Aktuality MŠ > Zámek Loučeň - vánoční výlet

Zámek Loučeň - vánoční výlet

28.11.2018

Vánoční výlet se uskuteční na zámek Loučeň ve středu 28. 11. 2018. Sraz u školky nejpozději v 6:50 hod. V 7°° hod. je plánovaný odjezd. Návrat z vánočního výletu je plánován ve 12:30 - 13°° hod. S sebou si děti vezmou batůžek. Svačina je zajištěna ze školní jídelny.

Zámek je vánočně vyzdoben a navoněn. Paní kněžna, komorník jeho Jasnosti, nebo jiný člen knížecí domácnosti seznámí malé návštěvníky s adventním časem na zámku, s tradicemi českých Vánoc a také s celým obdobím čekání na příchod Ježíška.

Děti si budou moci projít labyrinty a bludiště v zámecké zahradě. Vidět největší adventní věnec v Čechách.

Učitelky na třídách vybírají 130,- Kč na vstup za dítě. Autobusová doprava se bude hradit po výletě dle počtu dětí.