Úvod > > Aktuality MŠ > K NÁSTUPU DĚTÍ DO MŠ od 12.4.2021

K NÁSTUPU DĚTÍ DO MŠ od 12.4.2021

12.4.2021

K nástupu dětí do MŠ: Do MŠ mohou nastoupit děti, které v příštím školním roce nastoupí do základní školy-předškoláci, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Dále mohou nastoupit do mateřské školy děti, jejichž rodiče pracují ve složkách IZS.
Platí pro děti a rodiče:
  • Do budovy mateřské školy bude umožněn vstup dítěte a jednoho zákonného zástupce, který provede svému dítěti test.
  • Testy budou k dispozici v mateřské škole, jsou to testy k výtěru nosu.
  • Testy budou uskutečňovány v pondělí a ve čtvrtek, a to se vstupem do budovy vedlejším vchodem, který bude označen šipkou a nápisem VSTUP do MŠ.
  • Na testování bude dohlížet vždy pedagogický pracovník.
  • Pokud dítě bude negativní, odvádí si ho pedagogický pracovník do šatny a zákonný zástupce okamžitě opustí budovu mateřské školy.
  • Pokud dítě bude pozitivní, odchází okamžitě se zákonným zástupcem domů a podrobí se dalším testům.
  • Děti jsou po celou dobu pobytu v MŠ BEZ roušek

video - jak testovat