Úvod > > Aktuality MŠ > Průzkum zájmu o otevření MŠ

Průzkum zájmu o otevření MŠ

22.4.2020

Vážení rodiče,

budeme velice rádi, pokud si najdete chvilku času pro zamyšlení a vyplnění níže zaslané ankety, která se týká znovuotevření mateřské školy Lhota pod Libčany.

Pro organizaci chodu mateřské školy a dodržení hygienických podmínek jsou pro nás Vaše odpovědi důležité. Vyplňte prosím, zda bude Vaše dítě po otevření do mateřské školy docházet, či máte jiné možnosti a zůstanete s ním doma.

Děti budou moci docházet do MŠ za nastavených přísných hygienických podmínek:

• Na každý den musí mít dítě 4 sterilní roušky v čistém sáčku, 1  podepsaný sáček na roušky použité.
  • Paní učitelky budou vaše děti přebírat již ve vstupní hale, dětem bude při ranním filtru měřena teplota, nemocné dítě nebude do MŠ přijato (rýma, kašel, teplota).
  • Podmínky docházky budou doplněny podle bližších informací Ministerstva školství, které slíbilo, že do konce dubna vytvoří metodický pokyn, ve kterém popíše podmínky potřebné k fungování zařízení a podle technických a personálních možností naší mateřské školy.
  • Na jejich základě budeme muset řešit podmínky znovuotevření – samozřejmě ochranné pomůcky a dezinfekci, ale zřejmě také snížený počet dětí ve třídách znovuotevřených mateřských škol. Jakmile bude datum otevření definitivně rozhodnuto, budou mateřské školy všechny rodiče informovat, oznámení o otevření škol zveřejníme také cestou informačních kanálů města.
  • Pro nástup do MŠ bude nutné doložit čestné prohlášení o tom, že dítě ani nikdo z blízkých osob nepatří do rizikové skupiny.

dotazník