Základní škola a Mateřská škola
Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové
778 050 101
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality MŠ > Školka v přírodě

Školka v příroděDatum konání:
23.5.2016
Datum ukončení:
27.5.2016

Zdravíme ze školky v přírodě.  Cestu jsme zvladli,  pruzkum kolem chaty byl náročný ,  vyrobili jsme si dalekohledy,  abychom zitra mohli pozorovat okolní krajinu a budeme hledat pohadkove postavy. Nyni prvni večer probíhá pyzamovy den.  A pak alou do postýlek. :-) 

Druhý den 

Dnes jsme se probudili do slunečného rána.Děti se krásně vyspinkaly, některé jsme musely budit. :-) zlá víla v noci pěkně řádila,  deti napravovaly,  co v lese způsobila. Zachránily tak pohádkové bytosti a zvířátka. K obědu byly výborné borůvkové knedliky. Paní domácí je ohromena. Děti si přidávají a vrací prázdné talíře. :-) odpoledne jsme stihli ještě vyčistit potůček. Pak se hnalo něco děsivého, naštěstí párkrát zahrmelo a uz jen prší. Doufáme, ze se počasí na zitra umoudří. Nyní děti pracují ve skupinách na téma od pramene k moři. Děti Vás všechny zdraví a přejí krásné sny. Nemáme zde signál, takže se nám nedovolate. Zdravíme. 

 Třetí den

Počasí nám dnes vyšlo, a proto jsme se vydali na výpravu ke státním hranicím s Polskem. Svými dalekohledy jsme pozorovali sousední krajinu. Po náročné cestě jsme se osvěžili melounem. Dnes si děti pochutnaly na kuřecím řízku s bramborem. Odpolední čas děti využily dle svých přání na blízké louce. Před devátou byla ukončena pohádková diskotéka s odměnami. Zítra nás čeká nejdůležitější den, protože budeme hledat ztracený poklad zlé víly a večerní táborák. Dobrou noc.

Čtvrtý den 

Dnes jsme se probudili do mlhaveho rána, ale přesto jsme vyrazili směr Malá Úpa. Děti pozorovaly zvířata ve výběhu a prohrály si na lanovém hřišti. Odpoledne se vydaly po stopách ztraceného pokladu, který našly a spravedlivě si ho rozdelily. Dnešní den zakoncily opekanim buřtů. Zítra nás čeká balení a cesta domů. Těšíme se na Vás.