Základní škola a Mateřská škola
Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové
778 050 101
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality ZŠ > Zahájení výuky ve školním roce 2020/21

Zahájení výuky ve školním roce 2020/21Datum konání:
1.9.2020

Vážení rodiče a milí žáci!

Zahájení školního roku proběhne letos v tradičním termínu na netradičním místě. Sejdeme se všichni 1. září v 8:00 v zasedací místnosti obecního úřadu ve Lhotě pod Libčany. Přivítáme prvňáčky a řekneme si, jak bude probíhat výuka během dokončování rekonstrukce školy. Naše setkání bude trvat asi 40 minut. Každý žák dostane notýsek s podrobnými informacemi k organizaci následujících dnů.

Určitě tušíte, že při tak rozsáhlých stavebních úpravách nešlo všechno úplně hladce, ale my jsme rádi, že práce jde řemeslníkům od ruky a první část bude hotová již příští týden. To znamená, že od středy 2. 9. do pátku 4. 9. se do školy žáci ještě nedostanou. Zajistili jsme pro ně náhradní prostory na obecním úřadu, zdravotním středisku a mateřské škole. V pondělí 7. 9. se výuka všech žáků přesune do přízemí školy. 

Obědy se budou od 2. září až do dokončení rekonstrukce vydávat v budově mateřské školy, kam budeme žáky společně převádět. Školní družina bude v provozu také od 2. září. Do pátku 4. 9. v MŠ a od pondělí 7. 9. v budově ZŠ. Nezapomeňte včas poslat peníze na účet školní jídelny.

Bylo by dobré přinést 1. 9. s sebou vyplněnou: přihlášku ke stravování  Jídelna a přihlášku do školní družiny Družina

Užívejte si poslední volné dny a těšíme se na první setkání po prázdninách!

Vaše učitelky