Úvod > > Aktuality MŠ > Klub předškolák

Klub předškolák

16.2.2021

KLUB PŘEDŠKOLÁKŮ

Pokud to epidemiologická situace dovolí, zahájíme od února klub pro předškolní děti.

Pravidelná setkání pod vedením našich paní učitelek se budou konat v úterý od 14,15 do 15,15 hodin, podle situace buď v mateřské, nebo v základní škole.

Cílem setkání bude seznámení se s prostředím školy a vyučujícími. Zábavnou formou se děti budou věnovat přípravě k zápisu, například rozvoji grafomotoriky, matematických představ, sluchovému vnímání, řečových a pohybových dovedností, vyzkouší si práci s didaktickou technikou a pomůckami ve škole.

Přihlášené děti si paní učitelky v mateřské škole vyzvednou, odvedou je do školy a po skončení klubu si je rodiče vyzvednou ve škole nebo je paní učitelka odvede zpět do mateřské školy.

Termíny: 16. 2., 23. 2., 2. 3., 16. 3., 23. 3., 30. 3.