Úvod > > Další informace > GDPR

GDPR

Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové, dále jen „škola“ jako správce osobních údajů zpracovává údaje zejména dle zákona 128/200Sb. /561/2004 Sb a na základě udělených souhlasů subjektů údajů. Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky, DS 4p5mewq, emailem na adrese zslhotapodlibcany@seznam.cz nebo poštou na adrese: Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové, 503 27 Lhota pod Libčany 99. Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jmenovaným pověřencem pro školu je Petra Stránská, Mžany 63, tel. č. 608 647 377

email: poverenec@pcstransky.cz, DS qbv5k2m.

Analýza

Záznamy o činnostech zpracování