Úvod > > Aktuality MŠ > LOUČENÍ SE ŠKOLKOU

LOUČENÍ SE ŠKOLKOU

18.6.2021

Dobrý den milí rodiče,

rádi bychom pozvali vás všechny, děti i rodiče, na oficiální rozloučení se školkou. Rozloučení proběhne na zahradě naší mateřské školy v pátek 18. 6. 2021 od 16.00 hod.

Čeká nás krátké představení akce, vystoupení dětí v pohádce Červená Karkulka s hudebním doprovodem Svěrák, Uhlíř.

Dále se představí předškoláci se svým vystoupením Pomáda.

Následovat bude písnička na rozloučenou a samotný akt pasování a šerpování budoucích prvňáčků.

Poté vystoupí kouzelník Reno se svým zábavným čarováním.

Součástí odpoledne budou dílničky, kde si děti budou moci vyrobit něco pěkného a ve stanu "Tonda obal" si buď zasportují nebo vyřeší problematiku třídění odpadků.

Nebudou chybět ani naše paní kuchařky, které ve školce zaštiťují zdravé a kvalitní vaření pro bříška vašich dětí.  Představí vám několik druhů pomazánek a zdravé mlsání.

Kdo bude chtít, může si opéct vuřt nebo jinou uzeninu, kterou si donese.

Máte se na co těšit :-) ... a my se těšíme na vás!

stažený soubor.jpg
stažený soubor (1).jpg