Úvod > > Aktuality ZŠ > Škola v přírodě

Bartošovice v Orlických horách

Pedagogický doprovod:

Iva Ondráčková, 778 050 101

Gabriela Čeladníková, Monika Pavlisová, Veronika Rusková, Radka Vyleťalová, Tereza Dvořáková, Dita Kubátová

Zdravotník: Tereza Dvořáková

Ubytování: tří až sedmilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, společenská místnost, jídelna, venkovní hřiště.

Stava: plná penze včetně dopolední a odpolední svačiny.

Doprava: autobus (ŽÁDNÉ MLÉČNÉ VÝROBKY PŘED CESTOU!!!)

Odjezd: pondělí 13. 5. v 7:45 od školy, sraz před budovou školy v 7:30 hodin.

Návrat: pátek 17. 5. mezi 15. a 16. hodinou k budově školy. Po návratu budou žáci odcházet sami domů, ti, kteří navštěvují školní družinu, budou odcházet dle zápisového lístku – sami nebo s doprovodem. Obědy jsou pro všechny žáky na celý týden odhlášeny.

Cíl pobytu: Ukotvení dobrých vztahů ve školním kolektivu, týmová spolupráce, komunikace, upevnění dobrých vztahů mezi žáky navzájem a mezi žáky a učiteli.

Program zahrnuje částečně výuku, zážitkovou pedagogiku, učení v přírodě a o přírodě, zdravovědu, kreativní dílny, sportovní hry a turistiku v přírodě.

Pravidla: Škola v přírodě je školní akce, po celou dobu platí školní řád.

Mobilní telefony a ostatní elektronika není povolena, děkujeme za respektování. V případě potřeby volejte na telefonní číslo uvedené nahoře.

informace pro rodiče 2024.docx

prohlášení_rodičů _ bezinfekčnost _ seznam věcí.doc